"Prodej nemovitosti není závod.
  Je to dlouhodobá, promyšlená a hlavně řízená transakce."

ITPROFICOM.CZ

Reality Jaroslava Adamová

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2010 a za tu dobu jsem si vytvořila vlastní vizi o tom, jak by měl fungovat vztah mezi klientem a realitním zprostředkovatelem.
Máme pro Vás připraven právní servis, pomůže Vám
s vyřízením úvěru na koupi nemovitosti, pomůžeme při jednání v bance i na úřadech.

Nabídku nemovitostí inzerujeme na všech významných inzertních serverech. Je umístěna do inzertní nástěnky. Zdárně využíváme i ostatní informační kanály a sociální sítě. Vaše nemovitost bude vidět!

O kterých Vám průběžně informujeme v sekci Novinky. Přidáváme pro Vás zajímavé články, které se Vás mohou dotýkat a kdyby pro Vás nebyly v danou chvíli potřebné rozhodně je dobré číst a vědět.
Veškeré starosti s prodejem Vaší opečovávané nemovitosti (pozemku, domu, bytu či chaty) nechte s důvěrou na nás. Začneme osobní návštěvou, seznámení se s Vámi i Vaší nemovitostí, prověříme právní stránku na katastru, zajistíme profesionální fotografie, zpracování lákavé avšak maximálně pravdivé inzerce. Po získání veškerých informací a potřebných údajů, vypracuji aktuální odhad ceny včetně prodejní strategie a profesionální prezentace. Prohlídky se zájemci o koupi či pronájem zajistím osobně jako Váš osobní realitní specialista.
Vždy máte k dispozici náš bezpečný právní servis, díky kterému budete mít potřebné smluvní dokumenty vždy po ruce.
Vlastníte nemovitost nebo kancelář a chcete ji pronajmout? Najdeme pro Vás spolehlivé nájemníky a zařídíme veškerý právní servis včetně potřebných smluvních dokumentů.
Po prohlídce Vaší nemovitosti Vám stanovíme aktuální výši nájemného, postaráme se o profesionální prezentaci Vaší nemovitosti nebo kanceláře i o prohlídky s klienty.
Nejprve provedeme analýzu Vašich možností a díky tomu zhodnotíme, který způsob financování je pro Vás nejvýhodnější. Jelikož máme přehled na trhu, poskytneme Vám nejnižší úrok a k tomu navíc vše bezplatně vyřídíme.

Je zapotřebí také myslet i na zadní kolečka, proto zajistíme i veškeré pojištění. Největší vzácností, kterou máte je Vaše zdraví a pak střecha nad hlavou. Můžeme pojistit celý dům či byt, včetně jeho vybavení proti poškození, ztrátě i živelným pohromám. V případě, že pak nastane, nenadála událost, nemusíte díky pojištění začínat od nuly, ale díky financím tuto situaci vyřešit snadno a rychle.
Spolupracujeme se spolehlivou advokátní kanceláří, aby každý realitní obchod proběhl bezpečně.
Zajišťujeme kompletní právní agendu související s převody vlastnictví bytů. Všechny převody nemovitostí, úschovy kupních cen a také příprava nájemních smluv jsou zajištěny zkušenými právníky, kteří veškeré potřebné smluvní dokumenty připraví přesně na míru. Postarají se o ověření Vašich podpisů a také zastoupení v řízení před katastrálním úřadem.